Teslimat Koşulları

Siparişinizi oluştururken sepet sayfası ve ödeme adımlarında siparişinizin tahmini kargoya teslim edileceği tarihi görebilirsiniz. kaktuscu.com, tahmini olarak verdiği bu tarihte kargoya siparişin teslim edilmesini sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır.

Ödemenizin onaylanması, siparişinizin kargoya hazır hale getirilmesi, kargoya teslim edilmesi, kargo takip numarasının oluşması, kargonun dağıtıma çıkması vb. tüm aşamaları size bilgilendireceğiz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Siparişlerinizin size hasarsız ulaşması için en iyi şekilde paketliyor ve sağlam koliler kullanıyoruz. Ancak yine de, eğer kargoda taşınırken koli içerisindeki ürüne bir zarar (kırılma, patlama, çatlama vb.) gelirse lütfen bize ulaşın. Hasarlı ürünlerde, hasar sebebinin kargoda sürecinde yaşandığı kesinleştiğinde satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri ücretsiz olarak tekrar göndermekteyiz.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.